Niezbędna obrona przed złośliwym kodem

ELIMINUJE ZŁOŚLIWE PROGRAMY GODZINY ZEROWEJ, KTÓRE MOGĄ BYĆ POMINIĘTE PRZEZ TRADYCYJNĄ OCHRONĘ

Malwarebytes Premium jest to oprogramowanie antywirusowe skutecznie zwalczające złośliwe oprogramowanie. Inteligentnie wykrywa zagrożenia. To wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym. Narzędzie posiada wyspecjalizowaną ochronę przed oprogramowaniem ransomware. Malwarebyres Premium występuje w trzech wersjach w zależności od systemu (Windows, MAC lub Android).

Istnieje możliwość pobrania wersji próbnej. Przez 14 dni będzie ona posiadać wszystkie funkcjonalności. Po upływie tego czasu program zostanie przywrócony do bezpłatnej wersji o ograniczonej funkcjonalności. Wówczas narzędzie będzie tylko usuwać skutki ataków z komputera po ich wystąpieniu. Zalecana jest jednak ochrona w czasie rzeczywistym, która pozwala na zapobieganie atakom

UWAGA!
Licencja Malwarebytes Premium jest przeznaczona do zastosowań domowych. Nie może być ona używana przez firmy.

GŁÓWNE CECHY MALWAREBYTES PREMIUM

Własności Malwarebytes Premium:

 • Zastosowanie DOMOWE (firmy nie mogą używać wersji Premium)
 • Aktywny heurystyczny silnik skanujący
 • Niewielkie obciążenie systemu
 • Blokowanie złośliwych stron internetowych
 • Trzy moduły skanowania
 • Kompatybilność z innymi rozwiązaniami do bezpieczeństwa punktów końcowych
 • Dostępne wersje dla systemów Windows, MAC lub Android

Malwarebytes Premium - funkcje:

 • Ochrona w czasie rzeczywistym
 • Ochrona przed zagrożeniami wykorzystującymi luki w oprogramowaniu
 • Ochrona przed oprogramowaniem ransomware
 • Ochrona przed złośliwymi stronami internetowymi
 • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i programami szpiegującymi
 • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i programami szpiegującymi

MALWAREBYTES PREMIUM

Z myślą o użytkownikach indywidualnych, Malwarebytes jest także dostępny w wersji Premium. Licencja Malwarebytes Premium zezwala na instalację na trzech wybranych komputerach, a sam program pozbawiony jest funkcji związanych z nadzorowaniem bezpieczeństwa komputerów w sieci w obrębie jednej firmy. Oprogramowanie dostępne jest dla systemów operacyjnych Windows, MAC, oraz dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

GŁÓWNE FUNKCJE MALWAREBYTES PREMIUM

Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami

Zaawansowane narzędzia chronią przed złośliwym oprogramowaniem, programami szpiegującymi lub rootkitami. To wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym. Program automatycznie skanuje system i wyszukuje wszystkie zagrożenia. Dzięki temu ochrona jest zapewniona.

Ochrona plików - przed zablokowaniem lub przechwyceniem dla okupu

Oprogramowanie Malwarebytes blokuje znane i nieznane oprogramowanie ransomware dzięki nowej technologii. Takie działanie zapewnia kompleksową ochronę i skutecznie zabezpiecza pliki.

Ochrona programów przed ich użyciem przeciwko użytkownikowi

Skuteczne zabezpieczenie przeglądarki i innych programów dzięki wykorzystaniu czterech warstw ochrony. Warstwy pomagają blokować ataki, które wykorzystują luki w zabezpieczeniach i infekują komputer.

Ochrona przed fałszywymi i zainfekowanymi stronami internetowymi

Oprogramowanie Malwarebytes wykrywa, identyfikuje i blokuje złośliwe odnośniki i fałszywe strony internetowe. Takie działanie chroni komputer przed atakami spowodowanymi pobraniem złośliwego oprogramowania lub przed reklamami, które są zainfekowane.

Szybkie i inteligentne skanowanie

Tryb szybkiego skanowania jest niezwykle wydajny. Zajmuje się wyszukiwaniem aktualnie aktywnych zagrożeń. Analiza trwa krótko i jest bardzo skuteczna.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem licencji Malwarebytes, ale nie są Państwo pewni, czy jest to najlepszy program z oferty Malwarebytes względem Państwa potrzeb, prosimy zapoznać się z tabelą przedstawiającą porównanie funkcji tego programu z innymi rozwiązaniami Malwarebytes.