Niezbędna w biznesie obrona punktów końcowych

SKUTECZNIE ELIMINUJE ZŁOŚLIWE PROGRAMY, KTÓRE MOGĄ BYĆ FURTKĄ DO WRAŻLIWYCH DANYCH ORGANIZACJI

Malwarebytes Endpoint Protection zmniejsza podatność systemów w Twojej firmie na działanie złośliwego kodu. Osiągnięcie wysokiego poziomu ochrony jest możliwe dzięki zabezpieczeniu punktów końcowych, a zatem dostępu do wszelkich wrażliwych danych organizacji. Wymaga to ochrony wielowektorowej, która obejmuje wiele warstw technologii. Warstwy umożliwiają ochronę punktów końcowych. Technologia wielowarstwowa korzysta zarówno ze statycznych, jak i dynamicznych technik wykrywania ataków.

Dodatkowo oprogramowanie posiada wiele zintegrowanych funkcji, w przypadku wystąpienia ataku. Narzędzie natychmiast reaguje i usuwa skutki infekcji. Program posiada mechanizm Linkin Engine, który dokładnie przywraca prawidłowy stan techniczny punktów końcowych. Ponadto oprogramowanie posiada Platformę chmurową Malwarebytes.

GŁÓWNE CECHY MALWAREBYTES ENDPOINT PROTECTION

Własności Endpoint Protection:

 • Ochrona wielowektorowa (podejście wielowarstwowe)
 • Statyczne i dynamiczne techniki wykrywania ataków
 • Zintegrowane funkcje usuwania skutków ataków
 • Trzy moduły skanowania
 • Kompatybilność z innymi rozwiązaniami do bezpieczeństwa punktów końcowych
 • Platforma chmurowa Malwarebytes

Najważniejsze zalety:

 • Zaawansowana i skuteczna ochrona wielu warstw w obrębie pojedynczej platformy
 • Redukcja kosztów
 • Redukcja złożoności
 • Wspólna ochrona - współdzielenie wiedzy pomiędzy warstwami
 • Bardzo wysoka skuteczność reagowania na zdarzenia - w ciągu całego cyklu życia danego ataku

MALWAREBYTES ENDPOINT PROTECTION

Scentralizowana i niezawodna technologia. jest to oparta na chmurze ochrona punktów końcowych za pomocą jednego lekkiego agenta. Zastosowanie ochrony wielowektorowej umożliwia zwalczanie najróżniejszych zagrożeń. Ochrona wielowektorowa obejmuje szereg warstw. Uwaga: Program dostęny jest tylko w angielskiej wersji językowej.

NAJWAŻNIEJSZE WARSTWY OCHRONY MALWAREBYTES ENDPOINT PROTECTION

Hartowanie aplikacji

Zmniejszenie luk w zabezpieczeniach spowoduje, że punkty końcowe będą odporniejsze na ataki. Dodatkowo oprogramowanie posiada możliwość wykrywania prób znakowania plików.

Ochrona sieci Web

Skuteczna blokada dostępu do serwerów sterowania i kontroli, oraz do złośliwych stron internetowych.

Ochrona przed wykorzystywaniem luk w oprogramowaniu

Wykrywanie i blokowanie prób wykorzystania luk w oprogramowaniu. Uniemożliwienie uruchamiania zdalnie kodu w punktach końcowych.

Ochrona zachowań aplikacji

Zapobieganie zainfekowania punktów końcowych poprzez sprawdzanie czy zainstalowane aplikacje nie działają w sposób nieprzewidziany. Każde nietypowe zachowanie aplikacji może być wykorzystane do ataku.

Analiza zawartości

Narzędzie posiada możliwość identyfikacji całych rodzin złośliwego oprogramowania. Wykorzystywane są w tym celu zasady heurystyczne i behawioralne.

Zapobieganie działaniu oprogramowania ransomware

Oprogramowanie ransomware może być wykryte, dzięki technice monitorowania zachowań. Następnie jest ono blokowane, aby szyfrowanie plików nie było możliwe.

Mechanizm Linking Engine

Zaawansowana technologia, która wykrywa, identyfikuje i skutecznie usuwa wszystkie elementy, które są pozostałościami zagrożeń.

Platforma chmurowa Malwarebytes

Platforma posiadająca wiele własności. Jej zadaniem jest udostępnianie centralnych funkcji zarządzania oraz globalny widok zagrożeń dla skali wszystkich punktów końcowych. Dodatkowo konsola umożliwia zarządzanie zasobami.

Wykrywanie anomalii dzięki zastosowaniu technologii uczenia maszynowego

Rozwiązanie, które skutecznie identyfikuje wirusy i złośliwe oprogramowanie. działa to na zasadzie, że w obrębie zaufanych plików są wykrywane anomalie.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem licencji Malwarebytes, ale nie są Państwo pewni, czy jest to najlepszy program z oferty Malwarebytes względem Państwa potrzeb, prosimy zapoznać się z tabelą przedstawiającą porównanie funkcji tego programu z innymi rozwiązaniami Malwarebytes.